اقامتگاه بوم گردی میلکان

اقامتگاه بوم گردی میلکان

اقامتگاه بوم گردی میلکان

اقامتگاه بوم گردی میلکان در دامنه کوه های دالاهو با چشم اندازی بسیار زیبا و بافت سنتی و زیبا قرار دارد که در دو طبقه پذیرای مهمانان گرامی است. میلکان اولین و تنها اقامتگاه بوم گردی شهرستان دالاهوست که در شهر کرندغرب از توابع استان کرمانشاه قرار دارد.

میلکان برای سکونت میمانان خود تعداد 5 اتاق دارد. این اتاق ها به اسامی «دیواخان»؛ «شاه نشین»؛ «یه دری»؛ «سه دری» و «خوش نشین» خوانده می شوند که در فصول گرم می توانند هر کدام، پذیرای پنج مهمان باشند. میلکان با وجود ایوان بسیار زیبای خود در فصول گرم، می تواند میزبان 40 نفر باشد. تزئینات سنتی، سیستم گرمایشی مناسب، توجه ویژه به موضوع بهداشت و دارا بودن حمام و ۳ سرویس بهداشتی ایرانی و فرنگی، رستوران زیبا و سنتی، عکاسخانه و اتاق بازی های بومی برای کودکان در کنار حیاط دلنشین و ایوان با صفا و مفروش با چشم انداز کوهستانی، میلکان را به فضایی بسیار دلنشین تبدیل کرده است.

اقامتگاه بوم گردی

پذیرایی در میلکان برای سه وعده صبحانه؛ نهار و شام با دستپخت بی نظیر بانوان کردزبان و از محصولات کاملاً طبیعی و ارگانیک می شود که نمونه آن را در هیچ کجا نمی توان تجربه کرد.

بوم گردی

دسترسی این اقامتگاه به مکان های گردشگری منطقه مناسب است. منطقه گردشگری «ریجاب»، «روستای شالان»، «سراب کرند»، «کوه‌نوردی در کوهستان های زیبای دالاهو همراه با لیدر محلی و مجرب و پیاده روی تا چشمه های زیبای منطق»، مکان زیارتی «بابا یادگار» و «آبشار زیبای پیران»، «مقبره ی ابودجانه»، «طاق گرا»، «چاقوسازی و صنایع دستی کرند»، «مجموعه قلعه ی یزگرد»، «کارگاه های ساخت تنبور و تنبور نوازی» و «گروه های رقص کردی زیج منیژه» از جمله فرصت هایی است که سفر و اقامت در میلکان، برای هر بازدید کننده ای خاطره ای خوش را به یادگار خواهد گذاشت.

اقامتگاه بوم گردی

2 نظر

  • تبریک بابت کار بسیار زیبایی که انجام دادین بدون شک اگه این
    منطقه دست اصفهانی ها بود الان پر بود از گردشگران خارجی !
    خوشحالم که ظرفیت بالای منطقه رو شناختین و درست و هدفمند و
    با نگاه بسیار دقیقی وارد این عرصه شدین
    تبریک فراوان

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.